| AlexRS a întrebat:

Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy s4 mini, care este mai bun? Imi puteti argumenta si de ce?

3 răspunsuri:
| NesScaFe a răspuns:

Le-am avut pe ambele acum am ramas la s4 mini diferenta la camera nu este foarte mare dar in jocuri / aplicatii se vede ca s4 mini merge mai bine, este mai noi are un sistem de operare mai bun, watchon ceea ce nu au prea multe telefoane plus mai multe, rezolutia la ecran mi-se pare mult mai buna la s4 mini, il folosesc si acum fiindca e un telefoan care nu este foarte mare cum sunt majoritatea si merge foarte bine, intre el si s4 normal nu este prea mare diferenta, iti spun sincer ca am avut si iphone, HTC, lumia dar niciunul nu au fost ca el sfatul meu este ca e un telefon ce merita si pana la ultimul banut. bafta

| bogdiy a răspuns:

S4 mini are procesorul mai bun ca si s3...in rest sunt aproape fel...acum depinde si de ce vrei tu daca iti place telefoane cu ecran mai mare alege s3 daca iti place cu ecran mediu alege s 4 mini

| MarioSlender a răspuns:

Deci cu siguranta s4 mini e mai bun ca s3 ..are processor mai bun si display-ul mai bun, dar este mini, adica este destul de mic (4, 5" inch) eu am S4 normal si te asigur ca e super, s4mini cred ca e si el foarte bun