| razboinicu2016 a întrebat:

Saptamana asta mi-am reinstalat windows-ul.Am instalat tot cu exceptia imprimantei.Nu mai gasesc drivere-le de instalare.Eu am un Canon Lbp6020 pe laser.Deci as avea nevoie de un site de unde sa-mi pot descarca driverele pentru imprimanta mea. Ofert funda daca functioneaza driver-ul care mi-l dati.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Site-ul producatorului!

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici, slectezi-"software"- alegi Windows-limba engleza si daca gaseste un driver o sa-ti apara:
http://www.canon-europe.com/......P6020.aspx

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Downloadeaza 3DP CHIP.