| DarKJoKeR a întrebat:

Saptamana viitoare imi iau laptop-ul.si cred ca m-am decis care sa il iau.

http://domo.ro/......E-901G16MN

mai mult imi trebuie pentru internet, nu pentru alceva.sau eventual, pentru filme si muzica.se merita?:D

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca da .

| OnWeed a răspuns:

Daca il folosesti doar pentru net, filme si muzica se merita, dar nu prea e bun pentru jocuri happy

Bafta.

| adi4ever a răspuns:

Da se merita pentru net, filme si muzica daca il vrei pentru jocuri nu se meritahappy. Bafta

| Ionutzsa a răspuns:

Da!
Si eu am la fel love struck
1. 600 de lei pe elwinking
deci clar se merita tongue

| DarKJoKeR explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuritongue.jocuri presupun ca alea mai slabe merglaughing. dar cum ziceam, nu de jocuri am nevoiebig grin.

| Lary a răspuns:

Da