| csn20 a întrebat:

Satlut TPU!
FUNDA!
Am o problema la un Sony Ericsson W660i, nu ii merge camera cand intru in camera zice : "Se executa o alta aplicatie. Inchideti-o si apoi porniti aparatul foto. " si nu se executa nici o aplicatie am inchis telefonul, i-am dat drumul iar de nu stiu cate ori si tot asa imi zice. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Probabil ai instalat vreo aplicatie care se foloseste de camere foto/video (o aplicatie gen: cititor de bare).

Inchide telefonul, pe urma scoti cardul de memorie si il pornesti fara card! Daca iti mai face probleme inseamna ca aplicatia ii instalata pe telefonul mobil si atunci, treaba nasoala, sa cauti ce aplicatie iti face figuri si sa o stergi.

Bafta

| csn20 explică:

Merci tiger. dar nu a mers inseamna ca o fi din memoria telefonului... sad