| UltraLex a întrebat:

Sault, am intampinat o problema ciudata la pc
Eu ma uit la seriape pe 990 si dintr-o data cand am intrat pe site imi apare exact ca in linkul de mai jos
http://66.media.tumblr.com/......1_1280.png

Problema este ca siteul nu este inchis Pe telefon si celalalt PC merge perfect am incercat sa resetez, re instalez brouserul si tot nu merge nici pe chrome nu merge imi arata exact la fel

De ce pe laptop arata asa si pe celalalte merge perfect?

Ce pot face sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goleste memoria cash a browserului, chiar daca reinstalezi browserul, acea memorie cash ramane acolo.

| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca merge! Scrie clar acolo care e problema, e greu cu cititul?