| AnonimusDmn a întrebat:

Scorpion și Marvo este o firma bună pentru a îmi cumpăra un kit De gaming (periferice)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

La preţ, da, sunt bune, de exemplu la 200-300 lei, iei 4 în 1, kit...
Dar, la calitate nu sunt exagerat de bune, sunt. ok la preţul ăla.

Dacă vrei ceva de calitate alege Steel Series Rival 110 ( mouse ), Logitech G203 ( mouse ), mai uită-te pe la modele HyperX.
Ia un mousepad decent dacă joci shootere, căştile HyperX se aud super bine, sunt OP, iar în legătură cu tastatura ia ceva RGB, la 120-130 lei... investiţie dar na, "gaming"

| Ssssmokin a răspuns:

Eu am un kit 4 in 1 de la Marvo. Merge foarte bine.

| Gheorghe_Nicolae_1974 a răspuns:

Marvo este firma, scorpion este familia de noi periferice. Daca vrei ceva de calitate inferioara da cumpara-le.Mie mi-a ajuns sa iau un mouse ieftin si sa se strice dupa 3 luni. Vrei calitate, strange frate bani.