| Cristi9025 a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele si isi doreste un laptop mic care sa ii incapa in poseta. M-am uitat pe eMAG, pe altex si pe flancodar nu am gasit nici unu. Am fost in Auchan si am vazut unul sar am tras doar un och la el ca trebuia sa plec. Tot ce am vazut era ca se numea Sony Vaio si ca avea 8 sau 9 ich. Va rog imi dati un link de unde il pot cumpara? Sau de unde pot cumpara unul asemanator (de la orice firma doar sa fie mic)? ATENTIE : Vreau de pe un site unde sa il cumpar nou nout NU second hand.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| florinmadalin a răspuns:

Salut! Ar merge? :)http://m.emag.ro/......DSTDVYBBM/

3 răspunsuri:
| Cristi9025 explică:

Au cam putina memorie. Or fi ele mici dar nu ma gandeam la atata memorie.