| SpectralSong a întrebat:

Buna TPU:* As vrea sa imi cumpar Laptop.da nu nou nout. unul second hand :d. Cei care aveti laptop spuneti-mi cum e cu el? Trebuie ceva modem sau stick pentru internet? si sa-l las in priza sa se incarce. cum? spuneti tothappy ce trebuie la el. etc. Funda

Răspuns Câştigător
| Anonimity a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat modem sau stick de net. Daca ai net prin cablu poti sa ii bagi cablul in el ca are o mufa, daca ai wifi nu trebuie decat ca laptopul sa aiba el integrat un receptor wifi.
Cu incarcatul nu e ca la telefon. Poti sa te joci pe el si in timp ce acesta e in priza, poti sa il incarci sa te joci pe el apoi, nu conteaza. Daca se descarca de tot nu are nimic, il bagi la incarcat doua ore si ala e.
Cand il iei sa te uiti sa aiba procesar cu frecventa de minim 2Ghz, hdd de minim 250 Gb, Placa video dedicata, Memorie ram de minim 2 Gb, si sa aiba optional wifi si bloototh.Ma rog astea depind si de ce vrei tu sa faci cu el.

2 răspunsuri:
| Nicodim_Alex_1992 a răspuns:

Depinde.La net poti baga si cablu il poti lasa la incarcat sau poti sa stai cu el in priza cand stai pe el cam nu cred ca iti trebuie altceva mouse poti la fel cu fir sau fara

| Zotta_Radu_1998 a răspuns:

Nici eu nu stiam ce si cum song, dar daca esti din Bucuresti te poti duce la diabloscomputer si te pot ajuta ei. asa am facut si eu. am fost ajutat si mi-am luat ce imi doream. au si site daca nu esti din Bucuresti www.diabloscomputer.ro, te pot ajuta si la distanta cred eu. bafta!