| anonim_4396 a întrebat:

La ce trebuie sa ma uit cand cumpar un laptop Second-Hand?

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Aspect, garantie, configuratie si daca ruleaza stabil Intel burn test sau prime95 si un 3d mark vantage... in cazul in care configul iti permite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Processor T4400(2. 2 GHz, 800 MHz FSB)
512 MB VRAM
3 GB Memory
320 GB HDD, daca ar avea asa ceva si mai mult e foarte bine, un laptop bazat iti trebuie sa ai un procesor bun si o imagine mai buna...trebuie sa te uiti mai mult la Ram si memoria sa o aiba cel putin 3GB, acum la memoria laptopului ti-o poti luathinking cam cat crezi tu ca iti este necesar