| COSMINxzc a întrebat:

Se merita sa cumpar ROUTER WIRLESS 300MB /s? Pret 60 de lei la reducere!
Funda, raspundeti-mi cat mai repede, multumesc!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

S-ar merita. Dar nu stiu de ce l-ai cumpara numai pentru ca are reducere. Majoritatea routerelor sunt pe 300mb/s. Trebuie sa stii ce vrei inainte sa il cumperi ( daca are suficient de puternica antena interna sau externa pentru o raza cat mai mare de acopererie ) Eu personal l-as cumpara daca are macar antena externa de minimum 5db.