| Lataretu_Dragos_2002 a întrebat:

Se merita sa dau un Iphone 5 original pe o copie de Iphone 7?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

NU, nicidecum. O copie nu as lua-o nici daca mi-ar da-o degeaba.
Este ca si cum ai intreba daca o bacnota contrafacuta de 500 de lei are valoare mai mare decat o bacnota de 1 leu original. valoros este doar leul. Copia nu are nici o valoare.
O sa te convingi la calitatea aparatului, la poze si la tot ce poate face.

| Crackman a răspuns:

Ba da daca ai folosit acel telefon o perioada eu as face schimbul... pentru orice telefon este ok depinde cum il peinzi.

| Clorox a răspuns:

Cuvantul ''imitatie'' iti zice ceva?