| VIKZ a întrebat:

Care e diferenta dintre un iphone 4s original si unul copie?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Copia n-o sa mai mearga dupa cateva luni...

| eucumine010 a răspuns:

E mai usor sa iti spun singura asemanare. Forma/design-ul.

| Gas a răspuns:

Copia probabil ca este dual sim iar touchul se misca oribil in comparatie cu originalul.

| skama18 a răspuns:

Am si eu un iphon 4s replica.singura problema si ce mai mare e softul.insa am updatat un soft nou si merge bine deocamdata.tongue

| AxelBv a răspuns:

Calitatea materialului, softul la cel piratat este mult mai slab in unele cazuri, lipsa garantiei.

| giulia890 a răspuns:

Facatura e dual sim...si pe baterie si in interiorul tel. e scris in chineza.La aspect sunt identice