| Lol12412 a întrebat:

Se merita un eruption v200 pe un s3?

3 răspunsuri:
| sk3131 a răspuns:

Sa fiu sincer nu sunt mari diferente intre cele 2 telefoane dar dupa parerea mea S3 este mai bun nu cu mult deoarece are mai multa memorie interna ceea ce este un avantaj mare fiindca nici nu ai idee ce repede se duc cei 4 giga de memorie interna de pe eruption v200 deoarece 2se duc pe android asa ca iti propun sa lasi S3-ul acolo unde estewinking. Funda?

| Skeleton10 a răspuns:

Se merita doar daca e3 este al tau altfel nu!

| Alexandra152014londra a răspuns:

Nu se merita am eu un eruption v200 e nașpa mai bine îți cumperi ca mine un iphone6 este foarte ieftin