| andrei95 a întrebat:

Se poate ca la fifa 2007 sa pun update-uri ca sa am jucatorii din 2010 sau 2009 sa ai un mod de joc mai realistic si daca da cum

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

1.Fifa 2007 este cel mai bine realizat din aceasta serie.
2.Mod de joc mai realistic nu poti - are un motor grafic care nu poate fi schimbat.
3.Transferuruile din 2010 sunt incarcate pe net.
4. Te sfatuiesc sa faci rost de fifa 2011 - va fi NextGeneration - va avea grafica si gameplay ca pe console. Merita cumparat. Nu sustin pirateria!

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cornel_sefuu7 sa iti trimit pachuri

| andrei95 explică:

Si sa nu mai deschid inca o intrebare de unde pot downloada formula1 99-02 dar sa mearga ca am mai downloadat si pe la o cursa de pe la sfarsit nu mai mergea sa o incarc

| andrei95 explică:

Eu mi-as lua si fifa 2010 dar nu imi merge pe calculatoru meu

| andrei95 explică:

Chiar nu stii site-uri sa ai transferurile facute pentru 2010 sau cum se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate asta caut si eu. Un prieten a gasit pe net dar nu il pot gasi acum sa imi dea si mie update-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu l-ai gasit panaacum baga id:Floryn_daniel09 in lista si cred ca daca il iau de la baiatul ala ti-l dau:d