| katherine09 a întrebat:

Se poate face ceva ca sa nu se mai salveze conversatiile de pe messenger si pe email? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Da.
: Messenger, Preferences, Archive si bifezi ultima casuta,( No, do not save any of my messages), Apply, Ok.

4 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

Da, dai dublu clic p o persoana din lista cu care ai vorbit recent, si dai "show recent messages", undeva in partea de sus a ferestrei unde apare conversatia. Dupa aia dai de scroll pana sus in capat si ai "conversation preferences", sau ceva de genu si acolo ai de selectat daca sa salveze mesajele sau nu. sper sa te descurci

| InnocentLoovee a răspuns:

Da, se poate. Pe messenger : il deschizi, da-i acolo sus in stanga la messenger->Preferences->Conversation History->si acolo in dreapta bifezi "Do not keep a history of my conversations.
Pe facebook nu stiu daca se poate.
Bafta!:*

| TupacShakurAmaru a răspuns:

La mess poti incerca asa : Messenger ->Preferences -> in stanga apare lista cauti Conversation History ->in dreapta selectezi ->do not keep a history of my conversations... sper ca iti este de folos...