| anonim_4396 a întrebat:

Se poate folosi un modem usb cu cartela sim prepay care sa se conecteze la internet pe Pc prin orange wap unlimited?

4 răspunsuri:
| ka2 a răspuns:

Exista pachet prepaid la Zapp, 3G: ai 230 lei pe 3 luni, nelimitat, dupa care incarci. In 230 este si modemul bagat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu !

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tudor, se poate. Daca vrei setarile ti le pot da in privat.Pacat ca am raspuns prea tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand Cartele Zapp 3G internet! Diferite oferte- Pentru mai multe detalii vizitati licitatiile mele de pe okazii cu userul "lorin21" sau la numarul 07444. 99. 633