| andi a întrebat:

Se poate pacali un aparat poligraf?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Intreaba-l pe Cioacă, el la pacalit si asa nu o mai gasesc astia pe Elodia.

11 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Da

| kh1ss a răspuns:

Se poate, dar f f greu, trebuie sa ai un control asupra emotiilor tale f bine pus la punct :p

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sigur ca se poate. Cum crezi ca a scapat Marean Vanghelie de puscarie?

| elena a răspuns:

NU.

mira
| mira a răspuns:

Da.Cu mult antrenament. Mira

| anonim a răspuns:

Da.se poate pacali, insa trebuie sa stii sa-ti tii in frau emotiile.insa de ce intrebi, urmeaza cumva...,?big grin

| hugin a răspuns:

Da. dar nu de toata lumea si trebuie antrenament. Daca ai un poligraf spor la,, antrenat,, big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica da, dar n ai tu tupeul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce amuzante comentarii! in ciuda afirmatiilor nu cred ca unul dintre voi a fost conectat la un asemenea aparat. SI NU MASOARA EMOTIILE DRAGILOR ci reactivitatea psihofiziologica.Vedeti voi...de asta Romania e unde e, toti au IMPRESIA K STIU, K SE PRICEP! va scrie acest comm o persoana care chiar a studiat aparatul, cu trasee, cu conditii, cu specifiktii si tot ce inseamna. A, si cioak a PIKT TESTUL numai ca fara kdavru nu se poate dovedi nimic pentru ca poligraful NU POATE FI INCLUS IN PROBATORIU! O ZI BUNA! LUMINATI-VA!