| anonim_4396 a întrebat:

Se poate pune o poza din telefonul mobil pe PC fara cablu de date? Daca da, explicati-mi si mie.

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Se poate si prin bluetooth.

Răspuns utilizator avertizat
| Darius352 a răspuns:

Merge prin bluetooth.dar e mai complicatlaughing

| SakoChan a răspuns:

Se poate, daca:
1) atat telefonul, cat si PC-ul au functie Bluetooth;
2) telefonul are card (micro SD de obicei), iar PC-ul are slot de card de memorie (in cazul in care ti-ar mai trebui si un adaptor de card, pentru ca slot-ul este de obicei de tip SD, nu micro SD)

| TheEmptyBottle a răspuns:

Daca ai un smartphone mai exista si varianta Dropboxbig grin

| ElenutzaElu a răspuns:

Pai ar mai fi o solutie : agi cardul de memorie in pc si apoi trimiti poza ca prin bluetooth, bafta!