| doru1233 a întrebat:

Se poate upgrada androidu la Samsung galaxy ace? daca da imi va merge mai greu telefonul?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Da se poate face upgrade la ultima versiune dar e posibil sa sacadeze putin, mai bine pui 4.1 si va merge ok

| doru1233 explică (pentru Niiiicu):

Da cum, nu stii?

| sltlp a răspuns (pentru doru1233):

Depat se poate neoficial pana la 4.2.2.
Neoficial=pierzi definitiv garantia, si ai sansa sa iti strici iremediabil telefonul
ULtima versiune oficiala, adica de la Samsung e 2.3.6

4 răspunsuri:
| johnnyboby a răspuns:

Se poate face doar update la versiunea pe care o ai deja.ca sa modifici versiunea trebuie sa rootezi telefonul si sa instalezi o versiune modata special conceputa pentru telefonul tau