| janine9815 a întrebat:

Se pot descărca jocuri ca Angry Birds sau Fruit Ninja pe LG Optimus Black?

Răspuns Câştigător
| ozzy22 a răspuns:

Si eu am tot LG optimus black si mi-am descarcat deja jocurile astea asa ca nu stiu dc nu ai putea si tu.:d

1 răspuns:
| janine9815 explică:

Întrebam doar pentru că vreau să-mi achiziţionez un LG Optimus Black şi am auzit că pe multe telefoane Android nu merg jocurile astea, şi eram doar curioasă dacă LG Optimus Black face parte din categoria aceea. big grin