Apache
| Apache a întrebat:

Semnati petitia anti-sopa :
https://www.google.com/landing/takeaction/
nu ii lasati sa cenzureze internetul. nu ii lasati sa interzica downloadatul de muzica sau imagini pe internet. nu ii lasati sa cenzureze siteuri ca facebook, sau google, si sa interzica in anumite tari siteuri ca youtube!
Daca SOPA si PIPA trec pe 24 ianuarie o sa insemne sfarsitul internetului!
NU lasati sa se intample asta!

2 răspunsuri:
| RobYnReloaded a răspuns:

Nu-i lăsați sa se atingă de INTERNET! broken heart crying sad

Huuuăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă SOPA si PIPA!
Huuuăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă!

| Cristi_Garnet_1997 a răspuns:

Americani idioti! n-au ce face? Macar sa ne lase pe astia din Europa in pace!