| Beky_8147 a întrebat:

Site cineva un program de facut un video cu meloddi imagini chair video adica imagini miscatoare[cum sa le zic :)) ] in afara de movie maker.altceva sa iasa un fel de video ca asta http://www.youtube.com/watch?v=hYxxfX5pIfc cam asta ar fi ideea! Multumesc! ^_^

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se poate şi cu *** macker-ul dar trebuie să umbli puţin la efectele video nu cele de tranziţie, sau dacă ai bani încearcă camtasia studio că este mai puternic, dar e cu licenţă. Succes

| Gas a răspuns:

Pinnacle, cyberlink power director, Sony vegas, magix, Adobe premier, etc. happy eu unul recomand cyberlink power director 10 sau 9