| alex495 a întrebat:

Smartwatch MYRIA MY9506 doresc sa cumpar acest ceas. Il detine cineva? n as vrea sa dau 500 de lei pentru un produs care tine o luna.
PS: daca intrati doar sa mi recomandati Samsung sau Huawei sau orice alt ceas de peste 900 de lei mai bine sariti peste aceasta intrebare va rog. Ma intereseaza cat de bun este brand ul asta

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu fi zgarcit!
Cumpara ceasul, iar dupa aceea relateaza-ne cum functioneaza, daca a meritat sau nu banii.

| alex495 explică (pentru Bula):

Chiar trebuia sa spamezi raspunsul asta pentru *** ala de premiu?

Bula
| Bula a răspuns (pentru alex495):

Pai, tu ce crezi, da cineva bani pe ceva, doar sa-ti faca aprecieri?
Eu nu dau 2 bani pe smartwach-uri, din multe motive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fiu sincer. Nu am ceasul si nu stiu nimic despre el. Dar majoritatea celor care si-au cumparat smartwatchuri, chiar si scumpe de la Apple, Samsung, au ajuns pana la urma sa regrete din foarte multe motive.
Din punctul meu de vedere nu merita sa-l cumperi. Poti foarte bine sa vezi ora pe telefon sau daca nu poti cumpara un ceas chinezesc de 60, 70 de lei si o sa fie la fel de bun.
Ecranul ala la smartwatch e foarte mic, nu poti vedea mare lucru pe el si e foarte frustrant.

| alex495 explică (pentru Bula):

Era o intrebare pentru cine are ceasul sau are cunostinte de o persoana care il detine. Daca nu indeplinesti niciuna din categorile enumerate mai sus ce *** comentezi sa te afli in treaba. Expertul **** mele, Cacamas pe tricourile voastre

| alex495 explică (pentru anonim_4396):

Ok multumesc pentru opinie, dar ma interesa in special legat ori de marca in sine, ori de ceasul respectiv, ori daca stii tu un smart watch mai bun si la pret aproximativ cu acela adica pana in 800 de lei

| robyzz2 a răspuns:

Salut,

Iti pot oferi eu o parere, in caz ca mai ai nevoie.
Este un ceas frumos, daca esti interesat de estetica ti-l recomand cu cea mai mare incredere. Display-ul si designul sunt punctele forte, iar dezavantajele pe care le-am identificat eu sunt bateria care nu tine foarte mult si faptul ca e putin cam incomod, la mana mea. L-am avut cat inca detineam un iPhone, deci nu am putut sa ma bucur de toate functiile pe care le are, pentru ca nu prea se potrivesc. Deci daca ai un iPhone, nu prea merita sa il cumperi. In rest, e un ceas care isi merita banii. Si acum il gasesti chiar si la 350 de lei, la Altex.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| alex495 explică (pentru robyzz2):

Mi am luat S2 clasic pana la urma. Myria e o firma jaf in general, mi au povestit multi oameni cat de pacatoase sunt bratarile fitness Myria