| anonim_4396 a întrebat:

Sp si mie v-a rog ce inseamna cuvantul cerrar in limba spaniola.Am antivirus Avast si cand imi apare un virus ma atentioneaza si intr-o parte imi scrie "cerrar" Daca apas pe el mi se sterge virusul? Sau ce se intampla? Va rog mult sa imi raspundeti happy

3 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

``Inchide`` inseamnahappy

| Abcfunny a răspuns:

Si eu am ativirus Avast dar cand l-ai luat de pe net de ce nu ai dat la limba "romana"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar te avertizeaza, te atentioneza, te informeaza, apesi cerrar si se inchide fereastra, nu se sterge nimic. cerrar-inchis, inchide, incuiat.sters inseamna borrar sau eliminar(in cazul tau)