| Fan7a a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri cu impuscaturi gen delta force. sa fie cat mai real, dau fundita si sa nu fie prea mare ca sa pot sa il iau repede

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

1.Call of Duty:World at war
2.Medal of Honor:pacific Assault
3.Delta Force:Xtreme
4.Battlefield 2 &Battlefield 1952 &Battlefield: Bad Company 2
5.

7 răspunsuri:
| Fan7a explică:

Speedo daca ai vrea sa zici si ce call of duty... iti dau funda! ca am gasit o gramada world.at.war...

| JustMe_8048 a răspuns:

Uite aici niste jocuri : Counter-Strike toate versiunile; Quake;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta force 444

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta force extrem

| Dannah a răspuns:

Unreal tournament, pare atat de real...incearca-l iti va placea sunt sigura! fundita?

| RaZvAn_4401 a răspuns:

Call of duty black ops, far cry 2

| Denytzuul1999 a răspuns:

Salut. ai putea incerca counter-strike1.6, Call of Duty sau FrontLine