| Ady3zzza a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se instaleaza masinile in test drive unlimited pls

3 răspunsuri:
| Criss001 a răspuns:

Nu stiu sorry

| Cineva_1522 a răspuns:

Intra pe google si cauta install cars test drive unlimited si acolo dai pe a 5 -a si acolo dai download ...astept funda

| PiciuXHacker a răspuns:

Dp ce ai descarcat modu intri in el si acolo ai car dai copy la icoanele alea doua dupa aia intri in test drive in euro.bnk.vehicules si dai paste dupa aia te intorci inapoi in folderul care ai modul intri in rim trebuie sa ai o icoana acolo dai copy dupa aia intri unde ai instalat jocu euro.bnk.vehicules.rim si acolo de unde ai descarcat modu ai repleaces si vz acolo marca de masina si acolo daca scrie ex.audi tu intri in rim si copi iconita la audi