| Gigel_1542 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de unde sa iau niste jocuri pentru nokia 2730 clasic rezolutia 240x320 dau funda pentru cele mai multe site-uriwinking

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Poţi să-ti pui jocuri pe acest telefon numai dacă ai acces la Wap(Internet) şi scrii jocuri pentru Nokia 2730, le descarci de acolo si ţi le pune în tel.Altă variantă nu cred că există.Byehappy

| Gigel_1542 explică:

Sa inventat cablu de date straight face si poti descarca de pe internet straight face da nu stiam site-uri multe