| Ady3zza a întrebat:

Spuneti-mi si mie la test drive unlimited e o sectiune radio sau ceva de genu si sterg melodiile de acolo si bag ce melodi vreau eu si acolo imi apar melodiile dar nu canta doar ala originale ale jocului ce as putea sa fac

3 răspunsuri:
| tocoal a răspuns:

Eu am incercat sa le schimb, dar nu am reusit; nu cred ca se poate.

| PiciuXHacker a răspuns:

Sper ca asta sa te ajute
http://www.youtube.com/watch?v=HqWv0K6Mts4.si dupa ce ai facut asta dai un restart la pc

| WikYT a răspuns:

Am bagat melodii in tdu si cand intru intru in joc si apas r scrie off ce faC?