| iintunericul a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program bun/usor de folosit
care sa pot edita videoclipuri, adica vreau sa pun cateva videoclipuri intr-unul singur si sa pot pune si o melodie pe fundal sau cu poze nu imi trebuie program cu multe efecte si greu de folosit, cat de simplu sa fie
DAU FUNDA! apreciez

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windpws mouvie macker pentru Windows iar pentru sisteme linux bazate pe debian OpenShot.Sunt cele mai ușor de folosit.Nu recomand softuri profesionale ca Sony Vegas Pro sau altele deoarece trebuie licențiate NU furate așa cum mai mult ca sigur o făcut userul ce ți l-o recomandat! Succes

| AFR81 a răspuns:

Si eu tot Vegas Pro folosesc si merge.

| 03Didy03C a răspuns:

Viva Video pentru telefon!

| AmaliaMarilena a răspuns:

Klipmix. E foarte bun. Pentru telefon.

| AmaliaMarilena a răspuns:

Dai la MergeVideo pe aplicație si pui cate poze si videoclipuri vrei. Poti sa le decupezi.winking

| iMissTheName a răspuns:

Eu am Vegas Pro 13 si e bun