| roby223 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program o aplicatie cu care pot viziona canale Romanesti pe PC.
Fara Sopcast sau Chris TV

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Cool TV

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tv Maxe. Aplicația asta NU depinde de sopcast player cum sunt site-uri în gen cool tv sau mywebtv, dar în schimb depinde de serverele de sopcast, de asta o să fie perioade în care posturile tv nu vor funcțîona, ceea ce se întâmplă și pe cool tv.Succes

Bula
| Bula a răspuns:

Mozilla Firefox.
Sunt o serie de site-uri unde poti viziona online posturi romanesti, si nu numai.
Doar sa dai cautare pe goagla big grin

| anamariata a răspuns:

Uite aici: http://www.mocasoft.ro/......-my-webtv/ daca urmaresti tutrialul poti vedea tv onlie si pe Android