| Narsha a întrebat:

Spuneti-mi tot ce stiti despre imvu creator.Trebuie sa ai tu un program ca sa creezi >hainePoti sa incepi fara sa stii nimic, inveti pe parcurs? E interesant? Prezinta vreun risc? Spuneti-mi tot ce stiti, Dau fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Iulia_2191 a răspuns:

Si eu sunt creator.
In primul rand trebuie sa ai nume cumparat sua sa fii vip (adica fara "Guest_"
In al doilea rand trebuie sa citesti tooate chestiile alea sau poti sa-l rogi pe unu sa te ajute (CostinZ, Blacklion29 etc)tongue
Mai trebuie sa-ti downloadezi preview-ul apoi un program pentru a face lucruri 3d "3DMAX"
si sa creezi, apoi iti mai trebuie credit adevarat (5000 cr) ca sa poti sa le pui in catalog...
Este foarte greuhappy dar cu incetul se poate ...eu m`am lasat de chestia asta si cred ca si de imvutongue app ce nume ai poate mai vorbim eu sunt CrReata