| fzcsm a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste siteuri unde imi pot face teme pentru telefonul mobil in afara de www.ownskin.com.Daca se poate siteurile sa aiba si alte teme pentru download sau jocuri! Ms anticipat!

5 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Aic:http://www.zedge.net/theme-maker/ iti faci cont, uploatezi sunete si imagini, selectezi telefonul si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da o solutie M care are concentratia procentuala C. Ce cantitate de apa trebuie pentru a micsora concentratia de N ori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mobile9.com