| OanaVlad a întrebat:

Spuneti-mi va rogh ce jocuri online sunt faine! dar de fete... daca se poate nu dress up cu barbie. nu mai sunt de 2 zile sa ma joc cu barbie. in plus numa consum curent pentru jocuri dress up

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca iti plac genurile rpg si strategie, ar fi "Rappelz" si "League of Legends", doua jocuri ce ma joc eu acum. Nu prea stiu de alte genuri de jocuri, in afara de "Second Life", nume ce mie nu-mi spune nimic, nu am auzit de nimic altceva. thinking

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Te ajut eu! in primul rand si eu sunt fata. poti juca www.farmerama.ro

| OanaVlad explică:

Nici un rasp nu-mi place dar ma mai joc acum metin :) pe server privat :) www.metin2fun.com

| OanaVlad explică:

Ce raspunsuri... scuze dar mama saturat de jocurile pe care leati zis mai bine ma joc pe webkinz world :D (www.webkinz.com) am doua animalute :D dar doar pe contul cu pisica mea gri ma joc :d daca vreti sa ma gasiti pe webkinz pe pisica o cheama Kiti :D

| tpuu a răspuns:

Http://www.roiworld.com/...sunt jocuri dress up superbe:X.

| picu a răspuns:

Pai depinde ce gen de jocuri vrei? MMO sau altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri online faine sunt: metin2 ro, metin2 empaier, metin2 fun, metin35.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul pandanda e super tare eu ma numesc

| Criss88 a răspuns:

Incearca asta :)) http://www.y11.ro/3/

| isatpu a răspuns:

Http://www.jocuribarbie10.com/ aici gasesti cele mai frumoase jocuri cu Barbie. Pe langa astea o poti decora pe Selena Gomez, Miresele Barbie si multe altele. Pupicii :*:*:*