| G3org3b1 a întrebat:

Stau foarte mult in casa cu fratele meu in ultima vreme, imi poate sugera cineva, câteva jocuri pentru ps4 in 2 jucători, gratis daca se poate, pup

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu numai am PS4 de ani buni dar jocuri video gratis iti pun la dispozitie prin reteaua playstation (network) doar cand ai cont de acela lunar platit.
Totusi cele mai faine jocuri la dublu raman in opinia mea cele precum: FIFA, Mortal Kombat, Tekken! Dar slabe sanse sa le primesti pe acestea gratis chiar si cu cont de acela platit.
Banuiesc ca mai sunt multe altele eu le-am zis pe astea cunoscute, or mai fi si unele care se pot juca la dublu cu masini de ex.

| G3org3b1 explică (pentru Simpatic):

Am fifa 20, wwe 2k18 si sunt faine dar caut ceva de supraviețuire, merci pentru răspuns

| Eugen80 a răspuns:

Mortal Kombat si cu masini, dar la masini va jucati pe rand!

| G3org3b1 explică (pentru Eugen80):

Nu sunt fanul jocurilor cu masini

| Eugen80 a răspuns (pentru G3org3b1):

De supravieturire in doi nu au vazut!

| G3org3b1 explică:

Dau fundalaughing