| yonutssss a întrebat:

Stie careva cum pot rezolva eroarea aceasta cand incerc sa instalez un joc dupa google play pe tableta? "unknown error code during application installation -24" DAU FUNDA pentru raspuns corect! multumesc.

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Din ceea ce am vazut este din cauza ca versiunea de google play este veche si nu mai este actualizata de tine (probabil)
o rezolvare la problema ar fi instalarea unui mabazin de aplicatii alternativ(1mobile market)
este tot ca google play numai ca merge mai bine si fara erori