| Mn0 a întrebat:

Stie careva vreo metoda de a transfera banii de pe telefonul mobil pe un card de credit?
Dau funda

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu poti.
Daca ai foarte mult credit, incearca sa il vinzi prin transferuri de credit si astfel recuperezi niste bani, sau sa cumperi diverse bunuri si servicii care accepta plata prin sms.

| sebysebyca a răspuns:

Este o singura metoda, dar e in submeniul telefonului. operatia se poate face numai daca ai de la 10 milioane de euro in contul telefonului!

| alexandruth a răspuns:

Haide sa iti explic ceva. Pe telefonul mobil nu sunt "bani". Odata ce iti reincarci telefonul, cartela ta SIM va fi incarcata cu o banda magnetica asemenea unui card de credit, dar care nu contine bani, ci niste informatii. Funda?