| biiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stie cineva care este motivul pentru care unele persoane cand vorbesc cu mine isi aud ecoul? este de vina telefonul? abia l-am cumparat.este Huawei P8 lite sad

11 răspunsuri:
| Mariiiiiiiii a răspuns:

Poate e de vina telefonul lor, sau poate ei vb pe difuzor sau in câști si de aia se aude asa. Funda?

| ValyFcsb123 a răspuns:

Nu are problema telefonul

| Iobagul a răspuns:

Nu e vina ta, e vina celui cu care vorbesti deoarece este dat pe difuzor si astfel te auzi pe tine (ecoul) big grin

| Kretten_Antoanella_1996 a răspuns:

Se spune ca daca vorbesti la telefon si te auzi in ecou, telefonul tau s-ar putea sa fie ascultat.

| biiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Mariiiiiiiii):

Nu este logic.in situatia aceasta o mare parte din persoanele din agenda mea ar avea o problema cu telefonul laughing si asta doar cand vorbesc cu mine.si stiu ca nu vorbeau pe speaker sau in casti

| biiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Iobagul):

Nu ai citit bine intrebarea.nu eu imi aud ecoul.ei si-l aud

| Cristyets23 a răspuns:

Telefonul respectivului s-ar putea sa fie ascultat cu severitate, nu cum se asculta normal, asta poate fi o cauza, din cate am auzit si eu

| K0sti a răspuns:

Reteaua! Si eu patesc de multe ori asa!

| biiiiiiiiiiiiiiii explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| Vlaciu_Antoanette_1978 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu acest telefon.....cu oricine vorbesc ma aud cu ecou...chiar foarte tare si nu pot purta o conversatie. Ai rezolvat problema?

| Alinutz1997 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, daca aveti o solutie va rog spuneti-mi-a printr-un mesaj aici pe tpu.ro!