| RaduZ20 a întrebat:

Este bun telefonul HUAWEI P20 LITE?

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Da. Ai cam tot ce vrei pentru o folosire obisnuita: memorie de stocare arhisuficienta, camera și baterie foarte ok, cam tot ce vrei.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"bun" in ce sens? Doar nu e malefic?

| Edmonds2342 a răspuns:

Eu unul ți-aș recomanda un Huawei mate 10 lite. E puțin peste p20 lite când vine vorba de baterie, camera și are mai multe funcții. Și e mai ieftin. Și mai mare. Cele doua telefoane au procesoare și unele componente identice. Alegerea îți aparținewinking

| Adi88 a răspuns:

Foarte bun, am avut unul, este un telefon performant d.t.p.d.v și tine și bateria, eu am vrt unul cu ecran mai mare de asta l am dat.

| anoonimull a răspuns:

E ti-as recomanda Samsung Galaxy A8 2018.
Nu este o diferenta mare de pret iar A8-ul este putin peste P20 LITE, pe langa asta A8-ul are IP68, adica este rezistent la apa.