| Roxett a întrebat:

Stie cineva cat costa un Samsung galaxy mini2 pe abonament de 6 euro pe 2 ani? FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| Roxett explică:

Hmm.pai la liber e cam 6 mil jumate, nu? pe abonament de 8 euro e 2 mil...deci? nu ar trebui sa fie cam 3 milionae jumate pe ab de 6 euro? David din raspunsul tau telefonul pe abonament este la acelasai pret ca si cel luat la liber straight face

| SDavidS a răspuns:

La Vodafone lunar platesti 6 euro pe 2 ani si trebuie sa platest la telefon 139 euro, uite aici:

https://www.vodafone.ro/......4260084.ex

FUNDA?

| Stefan_Balan_1982 a răspuns:

Poi cam 20lei