| gwen4u5 a întrebat:

Stie cineva codul pentru a putea sterge toate apelurile la LG ke970 Shine? Asta daca au toate un cod anume.

4 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> LG-modelul si gasesti tot ce te intereseaza;)

| gwen4u5 explică:

Pot sterge un apel asa, dar daca vreau sa le sterg pe toate odata, imi cere un cod.[pentru alisu]

| alisu a răspuns:

Pentru a sterge apelurile? nu iti trebuie cod, intri in apeluri ( apesi pe butonul verde) dai la un contact. optiuni " sterge tot" sau cum ai tu. eu am un viewty

| MaCeLMp4 a răspuns:

Codu este 0000