| Vaidavlad25 a întrebat:

Stie cineva cum pot face rost de Disney XD?

2 răspunsuri:
| gaby140 a răspuns:

Poti face abonament precum cel de la Netflix, sau daca nu ai bani, chiar daca nu e frumos, pot descarca show-rile de pe un site.

| ElenaElenus123 a răspuns:

Pai poti cauta ce show-uri sunt pe acel canal si sa cauti episoade sa le vezi online pe net, ca poate nu iti place tot ce se difuzeaza. Daca nu, poti sa iti cumperi cont pe Netflix, sau poti schimba oferta de televiziune pe care o ai, spre exemplu sa platesti mai mult pentru mai multe programe. Din cate mi-aduc aminte de acum cativa ani, asta nu ar trebui sa fie scump.