| Grimalkin a întrebat:

Stie cineva cum pot sa-mi pun pe blog (blogger) emoticoanele de pe mess? am inteles ca e un fel de plugin ceva?

3 răspunsuri:
| Robert5678 a răspuns:

Pai e simplu.Fiecare emoticon are un cod specific al sau
In majoritatea programelor, daca ti clickul pe acel emoticon, iti arata codul.Scrii codul pe site si emoticonul ar trebui sa apara.
O zii buna.Sa-mi trimit si mie un mesaj sa imi spui daca ai reusit ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa le scrii asa cum sun de ex fata asta thinking se face asa : -? numai ca legate de ele semnele.

| Grimalkin explică:

In afara de asta.
Am inteles de la cineva ca e un plugin de la mozilla care face asta straight face