| aanonimm a întrebat:

Stie cineva cum pot transforma melodii Track in Mp3sau(orice alt format)? un program ceva? pls hlp

9 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Uite un soft in blogpost-ul asta - http://www.bagatare.ro/? p=1464

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nero ai un programel acolo in el cuy ajutorul caruia poti sa salvezi trackutile in mp3 sau orice alt format

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un program se numeste goldwav. sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce program transform un mp3 in trak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum transform o melodie mp 3 in track?

| catalin_2717 a răspuns:

Pai daca vrei din track in mp3 ia CDex cai ff bun si eu am folosit

| aannoonniimm a răspuns:

Am facut-o acum sad ...sunt de peste50h nedormit, oricum tot poti sa-l deskrci