| Vasile_Terec_1973 a întrebat:

Stie cineva cum sa repara o tableta GoClever 104.2 displayul se vede slab si cu linii?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ai nevoie de reparatie speciala facuta de specialisti in IT si mai trebuie sa mai faca si niste teste care sa corespunda standardelor inalte,nu oricine poate repara asa! Nu trebuie sa o duci la magazinul de unde ai cumparat tableta si sa arati vanzatorului defectul,dar trebuie sa ai la tine certificatul de garantie, ambalanjul, bonul fiscal de cumparare si buletinul de identitate pentru a putea sa trimita in reparatie gratuita, daca ai garantia expirata, va trebui sa mai platesti costul reparatiei!

| pozeanimate a răspuns:

Cu linii?
cred ca tableta ta este defectata rau
la service cu ea

| Florea_Arcadie_1994 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva, am o tableta model M1005, am bagat un incarcator mai puternic la usb, si acum se incalzelte procesorul! nu se aprinde pliz rs va vog