| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca mesageria vocala de la vodafone arata numarul ascuns? pls a answer:*

Răspuns Câştigător
| SRJ a răspuns:

Sigur nu arata. Testeaza la tine daca ai doua telefoane si unul din ele e VDF. Obligatia unui operator de telefonie este de a proteja identitatea apelantului cand acesta o solicita. Daca tu ai solicitat prin #31# (apel cu apel) sau permanent (din meniu)apelarare fara identitiare, asa trebuie sa fie!

Succes!

Spor!

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu arata

| SRJ a răspuns:

Nu arata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar e sigur? pentru ca e foarte important pentru mine...big grinpentru ca am citit pe mai multe siteuri ca arata defapt.am facut o greseala sa sun pe cine nu merita sa sun si nu vreau sa vada.ms de raspuns:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oki iti multumesc mult pentru raspuns... m-am mai linistit acum:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok mersi de raspunshappy