| ClickHere a întrebat:

Stie cineva de ce imi da aceasta eroare?: http://postimage.org/image/ranw0651r/

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

De la buze ti se trage! happy Cine te pune sa instalezi porcaria aia de CC Cleaner? Instaleaza Visual C++ si dezinstaleaza prostia aia de program.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Îti lipsește un update ce vine prin automatic updates și îi zice visual ++. Acest update face ca aplicațiile în genul Cc cleaner să funcționeze. Împlicit Windows are aceste librării, dar versiuni vechi, ce se actualizează prin automatic updates.Succes