| daxax a întrebat:

Stie cineva un script de profm dar sa mearga ca si radio zu adica sa nu foloseasca media player vreau sa il bag pe un site.

Răspuns Câştigător
| Timberged a răspuns:

Cauta script pentru radio streaming...dar vezi ca s-ar putea sa ai nevoie de server care sa permita asa ceva. Exista cred site-uri care le permit utilizatorilor sa-si faca propriile radiouri. Daca iei un script care face streaming n-o sa mearga pe un server care nu suporta streaming. De la mama lor serverele nu au suport pentru asa ceva. Daca iti faci serverul tau, acasa cu suport pentru streaming, da, scriptul ala o sa mearga.