| Julian1D a întrebat:

Stie cineva un site de pe care pot descarca videouri de pe youtube?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ixconverter.net/

| Dolyta a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa descarci nimic de pe youtube, eu am incercat cu ytdownloader. si-au bagat copyright si de aia nu mai poti downloada.

| xgamerz a răspuns:

Intra pe site-ul web: www.dvdvideosoft.com/
si alege ce program ai nevoie de acolo. E gratis;) si functioneaza! EU il folosesc aproape zilnic.
Trebuie sa ai instalat in PC programul:.NET Framework 3.5 ca sa mearga, il poti descarca de aici:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21
Bafta;)