| Mellie00 a întrebat:

Stiti cum imi pot schimba adresa de e-mail? ex am o adresa pe nume daniela.cojocariu daca vreau s-o schimb in cool.candy sau ceva de genu' cum fac, stiti? FUNDA (atunci cum pot sa inchid o adresa de e-mail?)

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca nu ai spus pe ce site ai adresa(google, yahoo, hotmail, etc), sfatul meu este sa-ti faci alta adresa cu ID-ul care vrei!

| yubitha a răspuns:

Nu poti sa o schimbi... dar poti sa iti faci alta adresa de e-mail. fundita:*?