| flendurica a întrebat:

Stiti cum pot debloca un canal de la digi fara parola? E canalul Disney Channel nu alta minunebig grin. M-am certat cu tata si mi l-a blocat.Mentionez ca nu vorbesc cu el.

Ajutorrrr!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai de canalul ala si apesi Butonul "Verde" de sus pe el! o sa mearga asa ca funda

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Deci. tu nu mai vorbesti cu tatal tau pentru ca te-ai suparat si asa vrei tu? Hm... eu nu ti-as mai da voie sa te uit la TV, sa iesi din casa, fara telefon si bani de buzunar. Ca sa-ti aduci aminte cine te-a nascut, cine se duce si munceste in fiecare zi ca tu sa duci un trai mai bun si deci, cine este in pozitie sa faca ifose.

Shin
| Shin a răspuns:

Tocmai asta e si ideea. TU nu vorbesti cu el, deci TU incerci sa-l pedepsesti pe el prin chestia asta. Nu crezi ca esti cam mica sa incerci sa-ti inveti parintele o lectie? El are grija de tine, te hraneste, te imbraca, te educa, te ocroteste si tu vrei sa-i dai lui o lectie in maniere, nevorbind cu el? Ai idee cate sacrificii a facut in viata lui ca sa poata sa-ti dea tie ce ai nevoie si cate sacrificii o sa mai faca ca sa-ti fie tie bine, si tu intre timp in loc sa zici "Sarumana tata", tu il ignori ca sa-i dai o lectie. Bravos!
Shin.
P. S. Cu atat mai mult cu cat realizezi si tu v-ati certat dintr-o prostie...

| blablablaa a răspuns:

Parca era un buton verde si apasai pe el.si mergeawinking

Răspuns utilizator avertizat